artykuly

Valif – tani oraz skuteczny lek na zaburzenia erekcji.

By 9 stycznia, 2019 No Comments

Zaburzenia erekcji leczone są przy pomocy wielu metod, jednakże skuteczność działania środków farmakologicznych została potwierdzona przez liczne badania i są one rekomendowane przez specjalistów. Inne metody także mogą przynieść odpowiednie rezultaty, jednakże w wielu przypadkach wymagają one czasu, a przy bardzo zaawansowanych dolegliwościach mogą nie pojawić się wcale.

Jednym ze skutecznych leków jest Valif, który stanowi tańszy zamiennik najbardziej popularnych leków na potencję (na przykład Viagry). Należy na samym początku zaznaczyć, że działa on niemalże identycznie, skład jest bardzo podobny, a to wszystko za znacznie niższą cenę. Za sukces leku odpowiada Wardenafil czyli substancja czynna wchodząca w skład grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5.

Składnik ten uniemożliwia działanie enzymu odpowiadającego za zwężanie naczyń krwionośnych znajdujących się w penisie, czego skutkiem jest jego wiotczenie. Skutkuje to brakiem erekcji u mężczyzny, albo jej bardzo szybkim zakończeniem bez możliwości osiągnięcia spełnienia. Tabletka powinna zostać przyjęta na mniej więcej pół godziny przed stosunkiem i umożliwia mężczyźnie osiągnięcie wzwodu przez nawet 12 godzin.

Jednakże istnieją konkretne przeciwwskazania do przyjmowania tego leku, jak na przykład dolegliwości o charakterze sercowo-naczyniowym, choroby wątroby oraz nerek. Oprócz tego nie można przyjmować leku, jeśli pacjent zmaga się z miażdżycą bądź zmianami zwyrodnienia siatkówki, a także występują u niego problemy z ciśnieniem, które jest nieregularne oraz zbyt niskie także nie powinien przyjmować leku Valif ( i innych środków na zaburzenia erekcji).

Jeśli mężczyzna zmaga się z uczuleniem na któryś ze składników leku oraz przyjmuje równocześnie leki, które uwalniają tlenek azotu – impotencja musi być leczona w inny sposób. Jednakże to jedno z zadań lekarza, aby upewnić się, ze lek jest bezpieczny dla mężczyzny, a mężczyzna musi szczerze odpowiadać na pytania zadawane przez lekarza nie ukrywając niczego.