artykuly

Tańsze zamienniki leków na potencję.

By 5 stycznia, 2019 No Comments

Pojawienie się zaburzeń erekcji nie wywoła uśmiechu na twarzy żadnego mężczyzny, nie należy się jednak załamywać, ale rozpocząć działania, gdyż szybsza reakcja jest w stanie przynieść znacznie lepsze efekty. Tabletki na potencję nie są tanie, a ich ceny zaczynają się od kilku złoty za sztukę do nawet kilkunastu.

Cena jest bezpośrednio związana z popularnością danego leku, historią, nazwą, gdyż co ciekawe ich skład nie różni się tak bardzo między sobą. Weźmy za przykład Viagrę, jej cena jest dosyć wysoka, jednakże jako, że była pierwszym lekiem na zaburzenia erekcji na rynku, ogromna ilość mężczyzn nie chce nawet spróbować tańszych zamienników, gdyż woli pozostać przy klasycznej, a nawet już legendarnej niebieskiej tabletce.

Jednakże dla panów, którzy pragną zakończyć zmaganie się z zaburzeniami, a jednocześnie trochę zaoszczędzić poleca się Valif. To lek, który rekomendują specjaliści przez wzgląd na jego skuteczność. Dostępny jest on w formie klasycznych tabletek, a można też pokusić się o zakup smakowego żelu. To lek, który opiera swoje działanie na substancji aktywnej Wardenafilu, która umożliwia aktywność seksualną do 12 godzin. Oczywiście, penis nie będzie przez 12 godzin bezustannie w stanie erekcji, gdyż żaden mężczyzna by tego nie przeżył, jednakże po odpowiedniej stymulacji seksualnej, panowie są w stanie odbyć zadowalający, a nawet kontrolowany akt miłosny.

Jedna porcja leku zawiera 20 mg substancji czynnej, która może być zwiększona, jednakże tylko i wyłącznie po konsultacji lekarskiej i upewnieniu się, że nie istnieją ku temu żadne przeciwwskazania. Jako, że urolog oraz seksuolog przede wszystkim myślą o zdrowiu pacjenta nie można lekceważyć ich przeciwwskazań oraz zaleceń, gdyż może objawić się to skutkami ubocznymi, które będą nieprzyjemne dla zdrowia. Jednakże przestrzeganie zaleceń nie powinno wpłynąć na samopoczucie mężczyzny, a jedynie sprawić mu radość oraz przyjemność dzięki możliwości zaspokojenia własnej partnerki oraz oczywiście samego siebie.