artykuly

Jak postępować po zauważeniu pierwszych skutków impotencji?

By 3 stycznia, 2019 No Comments

Zaburzenia erekcji powstają jako skutek wielu czynników, związanych zarówno ze środowiskiem w którym się żyje, stylem życia, chorobami i ludzką psychiką. Na całe szczęście jest to choroba całkowicie uleczalna, należy jednak przestrzegać konkretnych czynności oraz wzorców postępowania, aby było to możliwe. Najważniejszą kwestią jest czas, gdyż to właśnie on działa na niekorzyść osoby dotkniętej dolegliwościami.

Pierwsza zasada brzmi więc – im szybciej, tym lepiej. Zaburzenia erekcji https://ajantapharma.com.pl leczone już w pierwszej fazie choroby umożliwiają bardzo szybki powrót do formy. Po drugiej należy znaleźć przyczyny dolegliwości i wyeliminować je. Oprócz tego można skorzystać z nietypowych metod jak chociażby hipnoza, pompki do penisa, wsparcie psychoterapeuty.

Mimo ogromnego wyboru metod środki farmakologiczne cieszą się bezustannie największą popularnością. A jest w czym wybierać! Leki na potencję dostępne są w wielu formach, od klasycznych tabletek, przez żele, tabletki do ssania, a nawet tabletki rozpuszczalne w wodzie. Można więc puścić wodze fantazji i wybrać najbardziej korzystną metodę dla konkretnego mężczyzny. Nie można jednak zapomnieć o roli jaką odgrywa składnik aktywny, gdyż to właśnie dzięki niemu możliwa jest ponowna aktywność seksualna.

Dawka składnika aktywnego różni się w zależności od konkretnego leku, ale może wynosić od 20 mg do 100 mg, gdzie 100 mg jest górną granicą, której nie powinno się przekraczać w ciągu jednego dnia. Najpopularniejsze składniki aktywne to Sildenafil, Tadalafil oraz Wardenafil. Jaka jest między nimi różnica? Cechą wspólną jest oczywiście większy dopływ krwi do penisa, a dzięki czemu możliwość wejścia członka w stan erekcji (wielokrotnej). Różnią się ona między sobą czasem działania. Pierwszy z wymienionych śildenafil działa przez 4 do 6 godzin, a z kolei Tadalafil umożliwia aktywność seksualną nawet do 36 godzin! W przypadku Wardenafilu jest to 12 godzin.