artykuly

Co odpowiada za zaburzenia erekcji u mężczyzn?

By 1 stycznia, 2019 No Comments

Dzisiejsze czasy nie sprzyjają dobrej kondycji seksualnej, a jest to związane ze stylem życia większości mężczyzn. Co rozumiemy przez niewłaściwy styl życia? Przede wszystkim brak przywiązywania wagi do takich czynności jak jedzenie oraz picie, a także wykonywanie regularnych ćwiczeń.

Dieta, która opiera się na tłustych mięsach, dużych ilościach cukru, nieregularnym zjadaniu posiłków, z reguły w biegu może objawić się zaburzeniami erekcji viagra. Oprócz tego wypijanie dużych dawek napojów gazowanych, które są przeładowane cukrem, kawa oraz inne słodzone napoje są w stanie zdecydowanie obniżyć sprawność seksualną.

Należy również zaznaczyć, iż panowie, którzy cały dzień siedzą w biurze, aby następnie udać się do domu i oglądać telewizję mogą wyczekiwać zaburzeń erekcji bardzo szybko. Jeśli panowie posiadają siedzącą pracę, należy przede wszystkim wstać co pół godziny, pochodzić trochę, rozruszać kości, a oprócz tego koniecznie zrezygnować z obcisłej bielizny. Dobrym pomysłem jest również spacer do pracy, albo jazda na rowerze, a jeśli mężczyzna rano nie ma ochoty na jakąkolwiek aktywność fizyczną można wieczorem udać się na basen, na siłownię czy po prostu wyjść pobiegać.

Używki w postaci papierosów, alkoholu oraz narkotyków także mogą odpowiadać za pojawienie się impotencji, dlatego należy je wyeliminować, a przynajmniej ograniczyć. Wszelkiego rodzaju zaburzenia neurologiczne oraz hormonalne mogą być przyczyną problemów z osiągnięciem wzwodu przez mężczyzn, a na dodatek w wielu sytuacjach jest to skutek konkretnej choroby (cukrzyca, miażdżyca, itd.), a także zażywania niektórych leków (w trakcie zmagania się z depresją, leków pomagających uspokoić się, itp.).

U niektórych mężczyzn zaburzenia erekcji https://ajantapharma.com.pl/produkt/27/kamagra-100-mg są skutkiem blokady występującej w ich psychice, a związanej chociażby ze strachem przed zaspokojeniem partnerki, albo przed jej niechcianą ciążą czy też kompleksami związanymi z własnym wyglądem i gabarytami członka. Na każdą z wymienionych przyczyn jest skuteczne rozwiązanie, jednakże należy udać się do specjalisty, aby można było zacząć działać.